Majstrovský zápas 13:30 hod. Pobedim - Kostolné 7:0

DIVÁCI : 60

hlavný rozhodca: Maráz

1 asistent rozhodcu: Tupý

2 asistent rozhodcu: Valápka

góly: Pobedim  - 1:0 Gono M., 2:0 Sedláček P., 3:0 Gono M., 4:0 Dudášik P., 5:0 Kováč M., 6:0 Bušík O., 7:0 Hlbocký J.

góly: Kostolné -

Hodnotenie trénerov, najlepších hráčov po zápase.

Pobedim - Gono Michal

Kostolné - Drahoš Dominik

Zostava Pobedim - Hajdin M., Rusnák K., Vido A., Udvorka M., Kováč M., Dudášik P., Salviany Ch., Bušík O, Sedláček P., Gono . Hlbocký J.,

Náhradníci - Mrekaj M., Pomajbo L., Miklovč O

Hostia pricestovali len jedenásti a od začiatku sa zamerali na defenzívu s čím mali domáci dlho problém. šance sa nerodili ľahko a v prvom polčase veľa vzruchu nebolo. Šance Dudášika, Salvianyho, a Bušíka ostali nevyužité jediný kto sa presadil bol po najkrajšej akcii prvého polčasu Gono .Hostia tiež pohrozili ale strelu Hučka s námahou kryl domáci brankár Hajdin. Do druhého polčasu domác vleteteli zvýšenou aktivitou a dvoma rýchlymi gólmi rozhodli o zápase. Hosťom sa rozpadla ich dovtedy organizovaná obrana a svojou hernou nedisciplinovanosťou si zapríčinili krutú prehru, keď domáci gólovo trestali.

Majstrovský zápas 16:30 hod. Hrádok - Pobedim 1:1

Majstrovský zápas 15:30 hod.  Vrbvovce - Pobedim 0:3

Majstrovský zápas 15:30 hod. Vrbvovce - Pobedim 0:3