Majstrovský zápas 15:30 hod. Pobedim -Brezová pod Bradlom 1:1

góly: Pobedim  - Rusnák K.

góly: Brezová p.B. - Kodaj L.

Zostava Pobedim - Hajdin M., Rusnák K., Vido A. Udvorka M., Kováč M., Dudášik P., MikLáš P., Salviany Ch., Vakoš D., Zervan Ľ., Gono .,

Náhradníci - Lukáč B., Mrekaj M., Bušík O.,Miklovč O

V súboji tretieho s prvým sa prvý polčas javil ako obojstranne vyspelý taktický výkon, do 30. minúty sa útočníci viacmenej nedostávali do strelby. Postupom času sa množili šance, najväčšiu za domácich mal kapitán M.Kováč po prihrávke Ľ.Zervana, domáce čisté konto uhájil bravúrne nadvakrát M.Hajdin po priamom kope a dorážkach hostí. Bohužiaľ pre domácich - v úvode pre zranenie odstúpil M.Gono a v závere polčasu P.Dudášik.

Kvalitný výkon oboch tímov pokračoval aj po prestávke. Skóre otvorili hostia. Po presnom centri z rohového kopu sa hlavou presadil Lukáš Kodaj, 0:1. Domáci hráči však naďalej predvádzali vyzretý bojovný výkon, po jednej zo šancí tesne minul bránu P.Mikláš. Napokon sa domáci dočkali. Po ďalšom ataku bránky hostí z druhej vlny presne k žrdi tvrdou strelou zakončil akciu Kristián Rusnák, 1:1 !

V závere niekoľko sľubných šancí obojstranne už gól neprinieslo, a tak sa tímy po skvelom výkone rozišli remízou.